Kırklareli Silvermat Etiket

Kırklareli Silvermat Etiket | Kırklareli Silvermat Etiket Fiyatları | Kırklareli Silvermat Etiket Özellikleri | Kırklareli Silvermat Etiket Yazıcı | Kırklareli Silvermat Etiket Demirbaş Etiketi | Kırklareli Silver Mat Etiket | Kırklareli Silver Mat Barkod Yazıcı Etiketleri

silver mat etiket

Kırklareli silver mat malzemeden üretilmiş olan bu etiketin üst yüzeyi mat ve pürüzsüzdür. Kuvvetli yapışkan özelliğinden dolayı tüm yüzeylere yapışan bir kırklareli etiket türüdür. Genellikle kitap ve kırklareli barkod etiketlerinde kullanılır. Dış etkenlere karşı oldukça dayanıklıdır, yırtılmaz ve yıpranmaz. Kırklareli silver mat etiket barkod yazıcı makinelerde ribon ile baskı yapılır. Firmamız istediğin ölçü ve türde uluslararası standartlara uygun kırklareli etiket üretimi yapmaktayız.

Kullanım alanı oldukça fazla olan kırklareli silvermat etiket kitap ve barkod etiketlerinde kullanılmaktadır. Kırklareli silvermat etiket özellikleri; kesim aralıkları simetriktir, yapışkanında akma olmaz, dış ortamlara karşı dayanıklıdır, kuvvetli bir yapışkanı vardır. Kırklareli silvermat etiket, hem sıcağa hem de soğuğa dayanan, özel yapışkanlı bir etiket hammaddesidir.


Örnekler:

Kırklareli silvermat etiket adında anlaşılacağı gibi mat malzemeden üretilmiştir. Kırklareli silvermat etiketlerin yüzeyi mat ve pürüzsüzdür. Genellikle barkod etiketlerinde ve kitap etiketlerinde kullanılmaktadır. Kırklareli silver etiket sıcak ve soğuk ortamlara karşı oldukça dayanıklıdır. Kırklareli etiket üretimlerimiz kalite ve uluslararası standartlarına uygun bir şekilde yapılmaktadır. Kırklareli silvermat etiket siparişi için bizi hemen arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Kırklareli silvermat etiket, kırklareli termal etiket, kırklareli silver mat etiketler, kırklareli mat etiketler, kırklareli silver mat etiket fiyatları, kırklareli etiket fiyatları, kırklareli şeffaf etiket fiyatları, kırklareli silver mat barkod etiketi, kırklareli barkod okuyucu.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner