Kırklareli Fastyre Etiket

Kırklareli Fastyre Etiket | Kırklareli Sembol Barkod Etiket | Etiket Kırklareli | Kırklareli Etiket Fiyatları | Kırklareli Fastyre Etiket Fiyat | Kırklareli Fastyre Etiket Nedir

fastyre etiket

Kırklareli fastyre etiket kuşe kaplı, yüzeyi metalik gri ile boyanmış, ribon baskı ile üretilen etikettir. Yapışkan özelliği oldukça etkilidir. Genellikle tekstil firmalarının kırklareli  kartela etiketi olarak kullanılmaktadır. Piyasada lastik etiketi veya çuval etiketi olarak da adlandırılır. Firmanıza özel baskılı veya baskısız kırklareli fastyre etiketi üretimi yapılmaktadır. Kuvvetli yapışma özelliğinden dolayı pürüzlü yüzeylere bile gayet sağlam bir şekilde yapışmaktadırlar.

Kırklareli kağıt bazlı etiket grubunun bir üyesi olan Kırklareli astyre Etiket, kağıt bazlı etiketler ile aynı özelliğe sahiptir. Zorlanmaları durumunda yırtılma özelliği vardır. Kırklareli fastyre etiketin diğer kağıt bazlı etiketler ile arasındaki fark ise, zemininde özel bir yapışkanın bulunması ve bozuk, engebeli yüzeylere bile sıkı sıkıya yapışmasıdır. Özel yapışkanın bulunduğu tarafı metalik gri ile boyanmış olup, üst tarafı vellum ya da kuşe kağıt ile kaplanmaktadır.

 

 

 

Örnekler:

Fastyre kağıt bazlı bir etiket çeşidi olduğundan dolayı wax ribbon aracılığıyla termal transfer yöntemiyle kırklareli  baskı alınmaktadır. Fastyre etiket, bazı sektör tarafından çuval  ya da lastik etiketi olarak da bilinmektedir. Bunun sebebi de pürüzsüz olmayan yüzeylere kolaylıkla yapıştığından dolayı ağırlıklı olarak bu sektörler tarafından tercih edilmesinden kaynaklanmaktadır. Fastyre etiket fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Kırklareli fastyre etiket, kırklareli etiket baskı, kırklareli boş etiket, kırklareli termal etiket, Kırklareli etiketçi, kırklareli boş etiket, ucuz etiket kırklareli , kırklareli fastyre etiket fiyatları, kırklareli ribon baskı, kırklareli kartela etiket, kırklareli çuval etiket, kırklareli kuşe kaplı etiket, kırklareli lastik etiketi.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner