CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

Kırklareli Baskılı Pide Kutusu

Kırklareli  Baskılı Pide Kutusu | Kırklareli  Pide Kutusu Fiyatları |Kırklareli Pide Kutusu  |Kırklareli Pide Kutusu Ölçüleri | Kırklareli Pide Kutusu İmalatı | Kırklareli Hazır Pide Kutusu | Kırklareli Pide Ve Lahmacun Kutusu | Kırklareli Pide Kutuları | Kırklareli Baskılı Pide Kutusu Fiyatları


kutularGıda yönetmeliğine uygun gıda kutuları, pide kutularını baskılı ve baskısız olarak üretmektedir. Pide kutusu, kırklareli baklava kutusu, pizza kutusu,kırklareli lahmacun kutusu, pasta kutusu vb. gıdaların konulduğu bir çok kutuyu aynı kalite standartlarında müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Kırklareli baskılı pide kutusu fiyatları istediğiniz ebatlara ve üretilmesini istediğiniz ham maddeye göre değişmektedir. Kırklareli baskılı pide kutuları üzerine şirketinizin logosu adı ve adresi bulunacağı için kaliteli şirket profili oluşturarak reklamınızı yapmış olursunuz.

Üretimde herhangi bir katkı maddesi kullanılmamaktadır. Kırklareli baskılı pide kutusu üretiminde ofset baskı türü kullanılmaktadır. Kırklareli baskılı kutularda genellikle krome karton kullanılmaktadır. Kırklareli pide kutuları genellikle pideci, restoran ve gıda sektöründe olan her mekanda kullanımaktadır. 

Örnekler:

 

Özellikle lokanta ve pidecilerde kullandığı kırklareli pide kutuları gıdalarınızın hijyenik, kaliteli ve güvenli bir şekilde müşteriye ulaşmasını istiyorsanız kullanmanız gereken ürünlerdendir. Kırklareli baskılı pide kutusu kullanarak aynı zamanda kaliteli hizmet anlayışı kazanmış olursunuz. Kırklareli pide kutuları baskılı olduğu takdirde logonuzu adınızı ve iletişim bilgilerinizin müşterilerin aklında kalma olasılığı artmaktadır. Kırklareli baskılı pide kutusu ve fiyatı hakkında detaylı bilgi almak için kırklareli pide kutusu imalatı yapan firmamızla hemen iletşime geçin. Size özel kırklareli pide kutuları ve teklifleri için hemen arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Kırklareli baskılı pide kutusu, kırklareli pide kutusu fiyatları, kırklareli pide kutusu imalatı, kırklareli pide kutusu , kırklareli baskılı pide kutusu fiyatları, kırklareli baskılı ambalajlar, kırklareli pide ve lahmacun kutusu.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner