Kırklareli Chromolux Etiket

Kırklareli Chromolux Etiket | Kırklareli Chromolux Etiket Nedir | Kırklareli Chromolux Etiket Fiyatları | Kırklareli Chromolux Etiket Baskı | Kırklareli Kromolüks Etiket | Kırklareli Chromolux Etiket Üretici Firma

chromolux etiket

Kırklareli Chromolux (Kromolüks) Etiket yüzey kısmı parlak ve pürüzsüz olan bir etiket türüdür. Kuşe etikete benzeyen chromolux etiket ribon baskısı ile barkod yazıcıdan çıktı alınır. İstediğiniz renkte chromolux etiket basımı yapılmaktadır. Kırklareli chromolux etiketler genellikle madeni yağ sektöründe ve içeceklerde kullanılan bir etiket türüdür.

Kırklareli chromolux etiket, yüzey kısmı parlak ve pürüzsüz olan bir etiket çeşididir. Ribon baskısına uygun bir hammadde olan kırklareli chromolux etikette çukurluk da bulunmaz. Üst yüzeyi kuşe etiketten bile daha parlak olan kırklareli kromolüks etiket ribon baskı yöntemi ile elde edilmektedir. Müşterilerimizin isteğine göre baskılı kırklareli chromolux etiket üretimi yapmaktayız. Kırklareli chromolux etiket üretici firma olarak kalite ve uluslararası standartlara uygun etiket üretim hizmeti vermekteyiz.

 

 

Örnekler:

 

Kırklareli chromolux etiket istenilen ebatlarda, ofset matbaa baskı makinelerinde, flekso matbaalarda ve kırklareli kuşe etiket makinesinde basılabilmektedir. Kırklareli choromolux etiket baskı çogunlukla madeni yağ ve içecek sektöründe kullanılan bir etiket çeşididir. Kırklareli choromolux etiket baskı müşterilerimizin istediği renkte baskı yapılabilmektedir. Size özel kırklareli etiket fiyatlarını öğrenmek için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Kırklareli etiket, kırklareli etiket fiyatları, kırklareli barkod etiket fiyatları, kırklareli baskılı etiket fiyatları, kırklareli barkod, kırklareli rulo etiket fiyatları, kırklareli barkod fiyatları, kırklareli rulo etiket, kırklareli yapışkanlı etiket, kırklareli barkod sistemi, kırklareli barkod okuyucu, kırklareli barkod okuyucu fiyatları, kırklareli koli etiketi, kırklareli tekstil etiketi, kırklareli saten etiket, kırklareli metal etiket, kırklareli mat pp etiket, kırklareli mat pe etiket, kırklareli etiket baskı, kırklareli mat polietilen etiket, kırklareli lazer etiket, kırklareli boş etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner