Kırklareli PP Opak Etiket

Kırklareli Pp Opak Etiket | Kırklareli Pp Opak Etiket Nedir | Kırklareli Opak Polipropilen Etiket | Kırklareli Opak Polipropilen Opak Pp Etiket | Kırklareli Pp Opak Barkod Etiketleri | Kırklareli Opak Etiket Fiyatları | Kırklareli Opak Etiket Baskı

pp opak etiket

Kırklareli pp opak etiketler poliprobilen malzemeden üretilmektedir. Sudan ve nemden etkilenmez. Sert yapıdan oluşan bir etiket hammaddesidir. Fazla zorlanmadığı ve esnemediği müddetçe yırtılma olasılığı yoktur. Darbe sürtünmelere karşı oldukça dayanıklı olan opak etiketler ribon baskı ile elde edilmektedir. Kırklareli pp opak barkod etiketleri kozmetik ve kimya sektörlerinde oldukça fazla kullanılmaktadır. Kırklareli opak polipropilen opak pp etiket kimyasal etkileşimlere karşı bile oldukça dayanıklıdır. 

Pp opak etiket nedir ? sert bir malzemeden üretilen bir etiket türüdür. Isıya, ışığa ve diğer dış etkenlere karşı oldukça dayanıklıdır. Kırklareli pp opak etiket yüzeyi mattır. Ribon baskı için uygun etiket hammaddesidir. Esnemez  ve kolay kolay yırtılmaz. Ürünlerinizi etiketlemek için kullanabileceğiniz kırklareli etiket türleri arasındadır.

 

Örnekler:

Opak polipropilen etiket dayanıklı malzemeden üretilmiş plastik bazlı piyasada oldukça fazla ilgi gören etiketler arasında yer almaktadır. Kırklareli opak etiket ortam koşullarına karşı dirençlidir. Su ve nemle temas ettiğinde yapısı bozulmaz. Isı ve ışıktan etkilenmez. Belirli bir ölçüye kadar zorlama ile yırtılmamaktadır. Kırklareli pp opak etiket üst yüzeyi ve yapışkanlı kısmı parlak beyaz renklidir. İsteğinize göre baskılı üretim de yapılabilmektedir. Kırklareli opak etiket baskı üzerine alınan baskının kalitesi oldukça iyidir. Kırklareli pp opak barkod etiketleri hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Kırklareli opak baskı nedir, kırklareli pp opak nedir, kırklareli pp etiket, kırklareli pp etiket baskı, kırklareli opak etiket baskı, kırklareli opak etiket fiyatları, kırklareli opak polipropilen etiket, kırklareli opak etiket nedir, kırklareli polipropilen etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner