CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

Kırklareli Baskılı Pasta Kutusu

Kırklareli Baskılı Pasta Kutuları | Kırklareli Pasta Kutusu | Kırklareli Pasta Kutusu Fiyatları | Kırklareli Baskısız Pasta Kutusu | Kırklareli Baskılı Pasta Kutusu Fiyatları | Kırklareli Pasta Kutusu Baskılı | Kırklareli Pasta Kutusu Siparişi | Kırklareli Baskılı Kutu | Kırklareli Toptan Pasta Kutuları

pasta-kutusu

 

Gıda yönetmeliğine uygun gıda kutuları ve pasta kutularını baskılı ve baskısız olarak üretmektedir. Kırklareli pasta kutusu, kırklareli baklava kutusu, kırklareli pizza kutusu, kırklareli lahmacun kutusu, kırklareli pide kutusu vb. gıdaların konulduğu bir çok kutuyu aynı kalite standartlarında müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Kırklareli baskılı pasta kutusu fiyatları istediğiniz ebatlara ve üretilmesini istediğiniz karton türüne göre değişmektedir.

Kırklareli baskılı pasta kutuları üzerine şirketinizin logosu adı ve adresi bulunacağı için kaliteli şirket profili oluşturarak reklamınızı yapmış olursunuz. Üretimde herhangi bir katkı maddesi kullanılmamaktadır. Baskılı pasta kutusu üretiminde ofset baskı türü kullanılmaktadır. Kırklareli baskılı kutularda genellikle krome karton kullanılmaktadır.

 

Örnekler:

Özellikle pastane ve marketlerin kullandığı kırklareli pasta kutuları pastaların hijyenik, kaliteli ve güvenli bir şekilde müşteriye ulaşmasını istiyorsanız kullanmanız gereken ürünlerdendir. Kırklareli baskılı pasta kutusu kullanarak aynı zamanda kaliteli hizmet anlayışı kazanmış olursunuz. Kırklareli Pasta kutuları baskılı olduğu takdirde logonuzi adınız ve iletşim bilgilerinizin müşterilerin aklında kalma olasılığı artmaktadır. Kırklareli baskılı pasta kutusu ve fiyatı hakkında detaylı bilgi almak için kırklareli pasta kutusu imalatı yapan firmamızla hemen iletşime geçin. Size özel kırklareli pasta kutuları ve teklifleri için hemen arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Kırklareli baskılı pasta kutusu, kırklareli baskılı pasta kutusu fiyatları, kırklareli pasta kutuları, kırklareli pasta kutusu fiyatları, kırklareli pasta kutusu imalatı, kırklareli baskılı pasta kutusu ve fiyatı, kırklareli ofset baskı.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner