Kırklareli Eko Termal Etiket

Kırklareli Eko Termal Etiket | Kırklareli Eko Termal Etiket Fiyatları | Kırklareli Eko Termal Kağıt | Kırklareli Termal Etiketler | Kırklareli Eco Termal Etiket Nedir | Kırklareli Top Termal Etiket | Kırklareli Eko Termal Etiket 

 

eko termal etiket

Kırklareli eco termal etiketler genellikle kuru gıda, bakliyat, hastane vb. sektörlerde kullanılmaktadır. Kırklareli eco etiket yüzeyinde koruyucu bir tabaka bulunmayan etiket çeşididir. Alkol, ısı, ışık vb. etkenlere maruz kalırsa kararır. Eco etiketlerin en fazla 3 ile 6 ay arasında kullanım ömrü vardır. Bu etiket türünde ribon baskı yöntemi kullanılmadığı için kırklareli etiket fiyatları oldukça uygundur.

Ayrıca hastanelerde hasta kayıt işlemleri için ve hastane banka vb. yerlerde sıra numaraları için tercih edilmektedir. Bu kırklareli etiket en kırklareli ucuz etiket çeşidi olduğu için oldukça fazla tercih edilmektedir. Kırklareli eko termal etiket fiyatları ve kırklareli eko termal etiket ölçüleri hakkında detaylı bilgi almak için firmamızı arayabilirsiniz.

 

 

 

Örnekler:

Genellikle 3-6 aylık raf ömrü olan ürünlerin etiketlenmesinde kullanılan kırklareli eko termal etiketler. Belli bir süre sonra bayatlama etikisi gösterdiği için raf ömrü kısa olan ürünlerde tercih edilmektedir. Kırklareli eco etikette baskı termal olarak yapılır ribon baskıya ihtiyaç duyulmamaktadır. Kırklareli termal etiket genellikle gıda, bakliyat, hastane ve otomasyon sektörlerince kullanılmaktadır. Kırklareli ribon baskı yapılmadığı için maliyeti oldukça düşüktür ve bu yüzden oldukça fazla kullanılmaktadır. Kırklareli etiket çeşitleri ve fiyatlarını öğrenmek için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Kırklareli termal etiket, kırklareli etiket balıkesir, kırklareli boş etiketkırklareli eco etiket, kırklareli etiket fiyatları, kırklareli eko termal etiket, kırklareli etiket, kırklareli eco termal etiket fiyatları, kırklareli sıra numarası etiketi, kırklareli ucuz etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner