Kırklareli Polietilen Opak Etiket

Kırklareli Polietilen Opak Etiket | Kırklareli Opak Pe Polietilen Etiket | Kırklareli Opak Polietilen Etiket | Kırklareli Opak Etiket | Kırklareli Opak Etiket Fiyatları | Kırklareli Polietilen Etiket Fiyat | Etiket Balıkesir

polietilen opak etiket

Kırklareli Polietilen opak etiketler parlak görünümlü plastik bazlı etiketlerdir. Belli bir oranda esnerler , ısı ve soğuğa orta derecede dayanıklıdırlar. Kırklareli opak etiket ribon baskı için uygundur. Sudan ve nemden etkilenmezler, genellikle kozmetik ve kimya sektöründe kullanılmaktadır. Işığın fazla olduğu ortamlarda pek kullanılmazlar. Kırklareli opak etiket fiyatları baskılı veya baskısız olmasına istenilen ebatlara göre farklılık göstermektedir. Firmamız her ebatta kırklareli opak polietilen baskılı veya baskısız etiket üretimi yapmaktadır.

Opak Polietilen etiket ribon baskısına uygun bir yapıya sahiptir. Belirli bir esnekliğe sahiptir ve akış yönünde yırtılmaz özelliği bulunmaktadır. Plastik bazlı bir kırklareli  etiket olduğu için su, nem, ısı ve ışığa karşı oldukça dayanıklıdır. Kırklareli opak etiket akış yönünün aksine doğru müdahalede bulunulduğunda ise esneme gösterir. Kırklareli polietilen opak etiket doğrudan ısı verilirse büzüşmektedir. 

Örnekler:

Işığın fazlaca kullanıldığı iç mekanlarda ve dış ortamlarda Opak pe kullanmanız, parlak yüzeyinin yansıma yapma ihtimalinden dolayı fazla tavsiye edilmez. Bunun sebebi de yansıma sebebiyle kullandığınız kırklareli barkod okuyucunun etiketin üzerindeki baskıyı net okumakta zorluk yaşayabileceğinden kaynaklanmaktadır. Kırklareli polietilen etiketler hakkında detaylı bilgi almak için ve kırklareli opak etiket fiyatlarını öğrenmek için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Kırklareli polietilen etiket, kırklareli polietilen opak etiket, kırklareli opak etiket fiyatları, kırklareli opak etiket, kırklareli opak polietilen (pe) etiket, kırklareli sembol etiket, kırklareli polietilen pe etiket, kırklareli opak polietilen etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner