Kırklareli Lamine Termal Etiket

Kırklareli Lamine Termal Etiket | Kırklareli Lamine Termal Etiket Fiyatları | Kırklareli Lamine Termal Etiket Nedir | Kırklareli Lamine Termal Barkod Etiketi | Kırklareli Termal Etiketler | Kırklareli Renkli Termal Etiketler

lamine termal etiket

Kırklareli lamine termal etiket her iki yüzeyinde de koruyucu tabaka bulunan ribonsuz baskı yapılan bir etiket türüdür. Kırklareli lamine etiket diğer etiketlere göre daha dayanıklıdır ve raf ömrü uzun olan ürünlerin etiketlenmesinde kullanılmaktadır. Kırklareli lamine etiket fiyatları baskı olmadığı için düşük maliyetlidirler. Kırklareli lamine termal etiketler diğer etiket türlerine göre daha uzun ömürlü, dayanıklı ve düşük maliyetli olduğu için oldukça fazla tercih edilen kırklareli etiketler arasında yer almaktadır. İstediğiniz boyutlarda ve sayıda kırklareli termal etiket üretimi yapmaktayız.

Diğer kırklareli  etiket türlerine göre daha fazla dayanma güzü olan kırklareli  lamine termal etiketler raf ömrü uzun olan ürünlerin etiketlenmesinde kullanılmaktadır. Isı, ışık ve nem karşı oldukça dayanıklı olduğu için uzun ömürlüdür. Lamine etiket üzerine yapılan baskı kaliteli olup üzerindeki yazılar uzun zaman kalıcı ve okunaklı olurlar. Darbe, sürtünme vb. olaylara karşı oldukça etkilidir herhangi bir zedelenme olmaz. Kırklareli termal etiket uzun ömürlü olmasından dolayı genellikle marketlerde kullanılmaktadır.

 

 

Örnekler:

Kırklareli lamine termal etiket diğer etiket türlerine göre daha kalıcı ve daha kaliteli bir etiket türüdür. Kırklareli etiket her iki yüzeyinde de koruyucu tabaka bulunmaktadır. Kırklareli lamine etiket ısı, ışık, nem gibi dış etmenlere karşı dayanıklı olan ve kendi kendine kararma özelliği bulunan tek etiket türüdür. Uzun süre raflarda bekleye ürünlerin etiketlenmesinde kullanılmaktadır. Kırklareli lamine termal etiket nedir? Lamine kırklareli termal etiket uzun ömürlü ve kaliteli sağlam malzemeden üretilen genellikle gıda sektöründe marketteki raf ürünlerinde kullanılmaktadır. Size özel kırklareli lamine termal etiket fiyatları için hemen bizi arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Kırklareli lamine etiket, kırklareli termal etiket, kırklareli top etiket, kırklareli ribonsuz baskı, kırklareli baskılı etiket, kırklareli renkli termal etiket, kırklareli lamine termal barkod etiketi, kırklareli kuşe etiket, kırklareli termal etiket boyutları, kırklareli boş etiket, kırklareli termal etiket fiyatları, kırklareli lamine etiketler, kırklareli eco termal etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner