Kırklareli Güvenlik Etiketi

Kırklareli Güvenlik Etiketi | Kırklareli Garanti Etiketi | Kırklareli Güvenlik Etiketleri | Kırklareli Etiket | Kırklareli Alarm Etiketi | Kırklareli Güvenlik Etiketi Fiyat | Kırklareli Güvenlik Etiketi Nasıl Çıkarılır

guvenlik etiketi

Kırklareli garanti etiketleri ribon baskıya uygun olup kuvvetli bir yapışkanı sayesinde yapıştırdığınız yerden kaldırmaya kalktığınızda küçük parçalar halinde dağılır ve o yerde kalıntılar bırakır. Bu özelliğinden dolayı teknolojik ürünlerin garantisinin kontrolünde kullanılan kırklareli güvenlik etiketleri oldukça sağlam ve dayanıklıdır. Firmamız her ebatta kırılgan baskılı etiket veya kırklareli kırılgan baskısız etiket üretimi yapmaktadır.

Ribon baskıya uygun bir yapıda olan kırklareli güvenlik etiketi özel bir yapısı vardır. Yapıştıktan sonra bir daha tek parça halinde çıkmayan güvenlik etiketleri genelllikle teknolojik aletlerde garanti etiketi kırklareli  olarak kullanılmaktadır. Kırılgan etiket yapıştırıldıktan sonra çıkartmaya çalıştığınızda küçük parçalar halinde dağılmaktadır ve yapıştırıldıkları yerde iz bırakmaktadır. Bu şekilde etiket kırklareli kaldırıldığında ürünün garantisi bitmiş olarak kabul edilmektedir.

 

 

Örnekler:

Kırklareli güvenlik etiketleri istenildiği zaman hologram etiket olarakda üretilebilmektedir. Yapıştırıldığı yerden çıkartılırken farklı özelllikleri ile imha olurlar. Garanti etiketleri söküldüğünde parçalara ayrılırlar. Kırılgan etiketler yapıştırıldığı yerden çıkartıldığında etiketin zemini yapışan yüzeyde kalıcı iz bırakabilir. Güvenlik etiketinde isteğinize göre beyaz etiket üzerine baskı yapılabilmektedir. Detaylı bilgi için ve size özel kırklareli güvenlik etiketi fiyatları için bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Kırklareli garanti etiketi, kırklareli güvenlik etiketi, kırklareli etiket, kırklareli kırılgan etiket fiyatları, kırklareli termal etiket, eko etiket kırklareli , kırklareli güvenlik etiket fiyatları, kırklareli emniyet etiketi, kırklareli garanti etiketi basımı, kırılgan garanti etiketi kırklareli .

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner