Kırklareli Mat Polipropilen Etiket

Kırklareli Mat Polipropilen Etiket | Kırklareli Pp Etiket | Kırklareli Mat Etiket | Kırklareli Mat Polipropilen Etiket Fiyatları | Kırklareli Polipropilen Ürünler | Kırklareli Sembol Barkod Etiket | Kırklareli Mat Pp Etiket | Kırklareli Barkod Sistemleri | Kırklareli Mat Polipropilen Pp Etiket

mat polipropilen etiket

Kırklareli mat polipropilen etiket adında anlaşılacağı üzere mat yüzeye sahip olan plastik bazlı etiket çeşididir. Kırklareli polipropilen etiketler plastik bazlı olduğu için yırtılmaz, sudan ve nemden etkilenmez. Kırklareli pp etiketler ribon baskıya ve barkod yazıcı baskısına uygundur. Kırklareli mat etiketler yüzeylerinin ışığı yansıtmayacağı için üzerine basılan barkod ve karekod okuyucularda daha net bir şekilde okunacaktır. Kırklareli at polipropilen etiketler genellikle kozmetik ve kimya sektöründe kullanılmaktadır.

Kırklareli mat etiket plastik bazlı etiketlerdendir. Yüzeyi mattır. Plastik bazlı olduğu için oldukça dayanıklıdır sudan ve nemden etkilenmemektedir. Etiketin yüzeyi mat olduğu için yüzeyine iyi baskı yapılabilir ve üzerinde bulunana karekod veya barkodlar okuyucu cihazlarda daha kolay okunabilmektedir. Kırklareli mat pp etiket kırklareli opak etiket türlerine göre piyasada fazla kullanılmamaktadır.

 

 

Örnekler:

Mat pp etiketler diğer etiket türlerine göre daha fazla maliyetli olacaktır.  Mat polipropilen etiket plastik bazlı bir etiket olduğu için ressin ribon ile baskıya uygundur. Işığa dayanıklı olduğu için genellikle ışığın fazla olduğu dış mekanlarda kullanılmaktadır. Polipropilen etiketin kullanım alanlarını kısıtlamak pek mümkün değildir. Işığın fazla olduğu dış ortamlarda, kozmetik ve kimya sektöründe kullanılmaktadır. Etiket çeşitleri ve polipropilen etiket fiyatları hakkında bilgi almak için bizi arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Kırklareli mat etiket, kırklareli opak pp, kırklareli mat ppkırklareli boş etiket, kırklareli termal etiket fiyatları, kırklareli şeffaf pp, kırklareli mat polipropilen, kırklareli etiket, etiket kırklareli , ribon kırklareli , karekod okuyucu kırklareli , polipropilen, kırklareli polipropilen etiket fiyatları.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner